top of page

Založila jsem si blog!

Je to tady!!!


Dámy a pánové,

slečny, dívky a chlapci,

kolegyně a kolegové,

přátelé a kamarádi,

rodino,

zákazníci


...dovolte mi Vás přivítat na mých stránkách ♥

 

Po dloooooooooooooooouhé době, co jsem se k tomu odhodlávala, po spoustě a spoooustě hodinách přemlouvání a taky práce (té hlavně teda), mám tady tohle malé velké dítě na světě. Můžete za to hlavně Vy, protože ty krásné reakce pod fotkami, úžasné až dojemné zprávy, které mi zanecháváte, mě vždycky nastartují a motivují k tomu, abych se ve své práci posunula zase o něco dál.

 

Jak již spousta z Vás ví, mám občas slabé či silné chvilky, kdy mám chuť se ze všeho vypsat (i vyspat :D), vyzpovídat, podělit se o to s Vámi a sdílet tenhle můj svět. Moje písálkovské chvilky jsou ovlivněné vším možným, a to jak počasím, náladou, energií, obdobím a i tím, kolik zrovna jsem snědla kostiček čokolády :D. No a já jsem ten typ člověka, co nemá rád, když je do něčeho tlačen a nucen. Proto jsem se rozhodla i tento blog psát v době, kdy to zrovna budu cítit a bude se mi chtít, jen tak pro radost, pro mé (případně i Vaše) potěšení.

 

Budu sem vkládat různé povídací články, ale také inspiraci (ať už ohledně cestování nebo k tvoření). Největší odměnou mi budou Vaše milá slova, doporučení a šíření článků dál do světa. Těším se na tuhle novou cestu a jsem moc zvědavá, kam mě opět dovede :)


S láskou

Vaše B. ♥

Barbora Šorsáková - blog, založila jsem si blog, svatební fotografka, rodinná fotografka, portrétní fotografka, fotografie, Liberec, článek, inspirace, povídání

66 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page